امروز:
شنبه, 23 تیر 1403
دسته: گفتگو
چهارشنبه, 22 شهریور 1402 16:57
   
    ایمیل
کد خبـر : 925

درسالروز شهادت امام رضا (ع)؛

سخن مردم: ابوالفضل قاسمی- دبیرکانون های خدمت رضوی شهرستان دشتستان ازمراسم بزرگ پیاده روی ولایت در دشتستان خبر داد.
به گزارش سخن مردم:عباسعلی اسدی دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان دشتستان گفت: همزمان با ۳۰ ماه صفر و در سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا (ع)، همایش بزرگ پیاده روی ولایت با حضور مردم ولایت‌مدار دشتستان از سه راهی روستای بنداروز آغاز و تا امامزاده ابراهیم(ع) در روستای نینیزک برگزار خواهد شد.

دبیرکانون های خدمت رضوی شهرستان دشتستان بابیان اینکه یکی از برنامه‌های مهمی که هر ساله در سالروز شهادت امام رضا(ع) در شهرستان دشتستان برگزار می‌شود، برنامه پیاده‌روی ولایت است اظهارداشت: حضور گسترده و پرشور مردم باعث شده تا از این پیاده‌روی به عنوان یکی از بزرگترین پیاده‌روی ها در جنوب کشور نام برده شود.

وی با اشاره به اینکه تعداد صد موکب مردمی در این همایش بزرگ و پرشور خدمات رسانی می کنند افزود: امسال نیز عاشقان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت مسیر ۱۵ کیلومتری را با پای پیاده و با ارادت قلبی به اهل بیت(ع) طی می کنند.

دبیر کانون های خدمت رضوی شهرستان دشتستان از آمادگی شهرداری برازجان با تمامی امکانات حمل و نقل و استقرار اتوبوس های متعدد در مسیر پیاده روی برای برگشت زائرین خبر داد.
وی با اشاره به ترویج فرهنگ رضوی یادآور شد: درطول مسیر ایستگاه فرهنگی ویژه کودکان شامل نقاشی و اهدای کتاب درنظرگرفته شده است.
وی با اشاره به بالا بودن دمای هوا در مسیر پیاده روی گفت: تعدا ۱۲ دستگاه خودروی فوریت های پزشکی (اورژانس) در مسیر پیاده‌روی ولایت مسقر خواهند شد. و خدمات پزشکی را به زائران ارائه خواهند کرد.
عباسعلی اسدی دبیرکانون های خدمت رضوی شهرستان دشتستان افزود: برنامه پیاده روی ولایت به صورت زنده از شبکه‌های سراسری و استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر پخش می‌شود، همچنین خادمیاران رسانه کانون خدمت رضوی در طول مسیر عشق و ارادات مردم به ثامن الحجج امام رضا (ع) رابه تصویر خواهند کشید.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share