امروز:
شنبه, 23 تیر 1403
دسته: دشتستان
پنج شنبه, 19 بهمن 1402 21:23
   
    ایمیل
کد خبـر : 1404

در دهه فجر با حضور فرماندار دشتستان،بخشدار سعدآباد و سایر مسئولین برگزار گردید؛

سخن مردم:،دراین آئین پروژه های شهرداری سعدآباد نیز همزمان و به صورت تجمیع افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش  سخن مردم:،روابط عمومي شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در این آئین که روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه در محل پارک بهاران برگزار گردید آقایان دکتر بنافی فرماندار شهرستان دشتستان، دکتر بارگاهی معاون سیاسی امنیتی و مهندس رادمنش معاون عمرانی فرماندار، مهندس امین نژاد بخشدار سعدآباد، مهندس ارشدی شهردار، حجت الاسلام حسینی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر وحدتیه در معیت سایر مسئولین سطح شهرستان، کارکنان شهرداری و جمعی از شهروندان حضور داشتند.

 

در ابتدای این آئین شهردار وحدتیه در سخنانی با تبریک ایام الله دهه فجر و تقدیر و تشکراز حضور فرماندار و هیئت همراه در شهر وحدتیه ابراز داشت: به لطف الهی و تلاش و همت همکاران همچنین همکاری مجموعه مدیریتی درسطح استان، پروژه های مهمی با محوریت عمرانی و خدماتی نظیر پروژه احداث شهربازی با مشارکت بخش خصوصی درمحل پارک بهاران، احداث دیوار حفاظتی کانال دفع آبهای سطحی در بلوار شهدا، پیاده روسازی و موزائیک فرش معابر و... با اعتباری حدود ۱۶۵ میلیارد ریال و با دستان مبارک فرماندار محبوب شهرستان دشتستان و سایر مدیران افتتاح و به بهره برداری  می رسد. مهندس ارشدی در ادامه از همکاریها و تلاشهای صورت گرفته از جانب مسئولین، شهروندان، مجموعه شورای اسلامي، کارکنان شهرداری و.... تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه دکتر بنافی فرماندار شهرستان دشتستان نیز با تبریک ایام الله، اقدامات صورت گرفته را مهم و زیربنایی ارزیابی و از تلاشهای مهندس ارشدی و سایر همکاران تقدیر نمودند.

 

لازم به توضیح است که دراین آئین پروژه های شهرداری سعدآباد نیز همزمان وبه صورت تجمیع افتتاح و به بهره برداری رسید.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share