امروز:
دوشنبه, 14 اسفند 1402
دسته: دشتستان
دوشنبه, 09 بهمن 1402 20:06
   
    ایمیل
کد خبـر : 1386

بخشدار مرکزی دشتستان :

سخن مردمدر جلسه بخشدار مرکزی دشتستان و دهیاران، نماینده جدید دهیاران بخش مرکزی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی دشتستان، صبح روز یکشنبه 8 بهمن ماه، جلسه بخشدار مرکزی دشتستان و دهیاران با موضوع هماهنگی برنامه های دهه فجر و برگزاری انتخابات در بخش مرکزی برگزار شد.

بخشدار مرکزی دشتستان ضمن تسلیت به مناسبت وفات حضرت زینب(س) بیان کرد: امروز وظیفه همه ما امید آفرینی است و تبیین عملکرد و رسانه ای کردن گزارش عملکرد دهیاران در راستای امید آفرینی و اطلاع رسانی به مردم باید همواره در اولویت کارها قرار بگیرد.

هادی عدالت افزود: در کنار مردمی بودن جشن های دهه مبارک فجر، دهیاران باید ضمن آذین بندی فضای روستاها و نصب بنر به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برنامه های متنوعی را با محوریت نشاط، همدلی و امیدآفرینی برگزار کنند.

عدالت با تاکید به اصل بی طرفی دهیاران در انتخابات پیش رو بیان کرد: دیگر مسئله مهم ما برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم در شهرها و روستاهاست که همه دهیاران باید به دور از جناح بندی و با رعایت اصل بی طرفی و با استفاده از تمام ظرفیت های موجود در روستاها، برای حضور حداکثری مردم و دعوت از آنها برای مشارکت در انتخابات با دولت همراه باشند.

لازم به ذکر است، در انتهای این جلسه، انتخابات نماینده جدید دهیاران بخش مرکزی دشتستان برگزار و کرامت بهزادی دهیار روستای خوش آب با اکثریت آراء منتخب شد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share