امروز:
شنبه, 23 تیر 1403
دسته: استانی
جمعه, 08 تیر 1403 17:25
   
    ایمیل
کد خبـر : 1833

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات بوشهر :

سخن مردم:رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات بوشهر گفت: ۴۷۰ نفر از خبرنگاران و عکاسان در حال ثبت حماسه مردم استان بوشهر در انتخابات هستند.

به گزارش سخن مردم: ؛ عباس مطاف در گفت‌وگو با خبرنگار ان اظهار کرد: فعالان رسانه‌ای استان بوشهر در همه صحنه‌ها حضوری مؤثر دارند و در انتخابات امروز نیز شاهد حضوری گسترده و پرشور هستیم.

وی با اشاره به پوشش اخبار و تصاویر انتخابات استان بوشهر در صداوسیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، نشریات محلی و سایت خبری بیان کرد: ۴۷۰ نفر از خبرنگاران و عکاسان در حال ثبت حماسه مردم استان بوشهر در انتخابات هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات بوشهر با اشاره به برگزاری انتخابات در ۷۹۰ شعبه اخذ رأی استان بیان کرد: رسانه‌ها برای پوشش اخبار و اطلاعات این رویداد مهم با جدیت پای کار هستند.

وی با اشاره به حضور خوب و منسجم رسانه‌ها در شعب اخذ رأی بیان کرد: رسانه‌های استان اخبار خوب و امیدآفرینی را منتشر کرده‌اند که زمینه‌ساز افزایش مشارکت مردم در انتخابات است.

مطاف تاکید کرد: مردم تاکنون حضور بسیار خوبی را در انتخابات داشته‌اند و دعوت می‌کنیم که در ادامه نیز همه افراد برای حضور در انتخابات مشارکت کنند

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share