امروز:
دوشنبه, 14 اسفند 1402
دسته: استانی
پنج شنبه, 16 آذر 1402 23:58
   
    ایمیل
کد خبـر : 1254

به گزارش سخن مردم:علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سلامت و ایمنی همکاران و کارکنان در ماموریت‌ها یکی از اولویت‌های مهم ما بود که با اقدامات و پیگیری‌های مستمر صورت گرفته و با اجرای طرح شهید زالی (نوسازی ناوگان خودرویی عمومی و سواری) ناوگان آموزش و پرورش استان بوشهر را نوسازی کردیم.

وی از خرید و توزیع ۴۴ دستگاه خودرو با اولویت‌ شهرستان‌ها و مناطق خبر داد و گفت: طی چهار مرحله  ۲۲ دستگاه خودرو‌ سواری، ۱۰ دستگاه وانت مزدا و  ۱۰ دستگاه وانت نیسان توزیع شده است.

موحدی افزود: ۲ دستگاه ون نیز تهیه شده است که جمعا ۴۴ دستگاه خودرو خریداری و توزیع شده است.

موحدی با بیان اینکه نوسازی ناوگان خودرویی آموزش و پرورش استان بعد از ۱۵ سال و در دولت مردمی ایران قوی  انجام شده است، افزود: نوسازی ناوگان خودرویی بالغ بر ۱۵ سال متوقف شده بود که با پیگیری مستمر و بدون استفاده از اعتبارات دولتی، با رقمی بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال این اتفاق صورت گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خاطر نشان کرد: صیانت و نگهداری صحیح از اموال و دارایی های آموزش و پرورش را وظایف شرعی خود می دانیم.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share