امروز:
شنبه, 23 تیر 1403
دسته: یاداشت
یکشنبه, 10 تیر 1403 19:40
   
    ایمیل
کد خبـر : 1848

 سخن مردم:حبیب قاسمی- ویژگی دیگر نامزد اصلح در خط ولایت بودن و ولایتمدار بودن است.

با ایمان و باتقوا بودن، یک معیار بسیار مهم برای مسئول تراز اول انقلاب اسلامی است چرا که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند اگر کسی که رای بیاورد و مسوولیت بپذیرد، باایمان نباشد، از کار و مسئولیت خود می‌زند و در راستای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی حرکت نمی‌کند که این چه بسا ضررش از سودش بیشتر باشد.
یک نامزد اصلح باید مسئله محور، اخلاق‌مدار و دارای معیارهای اخلاقی باشد و در مناظرات بی‌پروا صحبت نکند، آبروی کسی را نبرد، دروغ نگوید وعده دروغ ندهد، صادق و امانت‌دار باشد و این مسوولیت و همچنین بیت‌المال و ظرفیت‌های داخلی را امانت بداند، در عرصه و پای کار و اهل تدبیر و اهل مشورت باشد.
مؤلفه بسیار مهم دیگری که رهبر فرزانه انقلاب برای یک مسوول تراز انقلاب اسلامی بیان کردند این است که هر کسی باید در حد نیاز وظایف و اختیارات و قوانین حوزه خود را بداندو مسائل و مشکلات اساسی کشور و شهر را بشناسد و ظرفیت‌های داخلی کشور را هم بشناسد.
همچنین نامزد اصلح باید باور داشته و امیدوار باشد که با همین وضعیت موجود و با داشتن نگاه توحیدی و توکل به خدا با استفاده از همین ظرفیت‌های داخلی و اعتقاد به جوان‌ها و استفاده از استعدادهایشان و همچنین به‌کارگیری ظرفیت‌ها و منابع کشور هم امکان حل مشکلات کشور وجود دارد.
ویژگی دیگر نامزد اصلح در خط ولایت بودن و ولایتمدار بودن است یعنی وقتی نامزدی انتخاب می شود وارد مرحله نظریه پردازی نشود و از حوزه وظایف و اختیارات خود خارج نگردد و پیرو خط رهبری و ولایت فقیه باشد.
رییس جمهوری باید خود را موظف بداند که خط و مشی و سیاست کلی را که رهبر معظم انقلاب مشخص می‌کند اجرایی کند و طبق قوانین عمل کند.

از دیگر مؤلفه‌های نامزد اصلح داشتن روحیه جهادی است زیرا اتو کشیده و در اتاق‌های دور از میدان، مشکلات حل نمی‌شود باید وسط میدان و در میان مردم بود و مصالح کشور و مردم را به منافع و مصالح شخصی و حزبی خود ترجیح داد
که تمام ویژگی های نامزد اصلی را می توان در دکتر سعید جلیلی یافت. دکتر سعید جلیلی کاندیدای همه ی نیروهای انقلابی است و وظیفه همه  است که از او حمایت کنند و با حضور او راه پرتوان آیت الله رئیسی تداوم پیدا خواهد کرد.
پس همه با هم در روز جمعه پانزدهم تیرماه به دکتر سعید جلیلی رای خواهیم داد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share