امروز:
دوشنبه, 14 اسفند 1402
دسته: اخبار ویژه - اسلایدر
چهارشنبه, 18 بهمن 1402 15:02
   
    ایمیل
کد خبـر : 1396

سخن مردم:نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهربا تجلیل ازبرگزیدگان دربخش‌های مختلف روز سه شنبه 17 بهمن ماه درحسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزارشد.

به گزارش سخن مردمدر برگزیدگان محور کلیپ فاطمه قاسمی از پایگاه خبری سخن مردم رتبه سوم را کسب کرد.

بر اساس رای هیات داوران، در برگزیدگان بخش گزارش اکبر اقبال‌مجرد از خبرگزاری ایرنا مقام نخست، سعید رضایی از خبرگزاری مهر رتبه دوم و مونا عیدان از خبرگزاری ایرنا مقام سوم را کسب کردند.

در برگزیدگان محور مصرف برق مهرداد جشنی پور از خبرگزاری ایرنا رتبه اول، علی رستگار و هدی محمودی هر دو از مرکز هنرهای رقومی دوم و سوم شدند.

در برگزیدگان بخش عکس، افسانه جعفری از خبرگزاری ایرنا رتبه اول، رضا غریبی از سایت خبری سپاس خبر رتبه دوم و محمد غلامحسینی از خبرگزاری مهر رتبه سوم را کسب کرد.

در برگزیدگان بخش یادداشت حجت‌الله عبدالهی از عسلویه آنلاین رتبه اول، سینا ناجی از خبرگزاری فارس دوم و مهرداد رستم‌جبری از سایت پژواک رتبه سوم را کسب کردند.

در برگزیدگان بخش خبر، مبین شجاعی از سایت خبری هیرون اول، سیدحسین موسوی از گام خبر دوم و مهدی عبدی از خبرگزاری فارس سوم شدند.

در برگزیدگان بخش مصاحبه الهام بهروزی از خبرگزاری ابینا رتبه نخست، راضیه عقیلی مهر و عبدالصمد شهریاری به ترتیب از سایت خبری دادورزی و خبرگزاری ایرنا رتبه دوم و سوم را به دست آوردند.

در برگزیدگان بخش تیتر، هیات داوران فردی را مستحق رتبه برتر تشخیص نداد اما رتبه دوم و سوم را به آزاده حیدری‌نسب و فاطمه مظفری‌پور هر دو از خبرگزاری فارس اعلام کرد.

در برگزیدگان بخش موشن‌گرافی علی صفرپور، شاهین بهرام‌نژاد و حسین چشم‌تر هر سه از صدا و سیمای مرکز بوشهر رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در برگزیدگان بخش گزارش ویدئویی سیده فردوس رضوی، بهاره مسعودی و محمد حاجی نژاد هر سه از صدا و سیمای مرکز بوشهر رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.

در برگزیدگان بخش مستند، سید یاسر صفوی، سید عظیم موسوی نژاد و مهدی شایگان هر سه از صدا و سیمای مرکز بوشهر اول تا سوم شدند.

در برگزیدگان محور کلیپ سید محمد مهدی سجادی، مهدی شایان و فاطمه قاسمی از پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

در برگزیدگان محور پادکست محمد بردستانی رتبه اول، یاسمن پورمحمدی رتبه دوم و سارا حیدری رتبه سوم را بدست آوردند.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share