امروز:
دوشنبه, 14 اسفند 1402
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
شنبه, 07 بهمن 1402 08:00
   
    ایمیل
کد خبـر : 1380

سخن مردم: نشست دبیران کانون های خدمت رضوی شهرستان های استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش سخن مردم: نشست دبیران کانون های خدمت رضوی استان بوشهر با حضور فرماندار شهرستان دشتی، مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر، معاونین، دبیران کانون های خدمت رضوی شهرستان ها و تعدادی از دبیران کانون های خدمت رضوی تخصصی و محله ای در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی برگزار شد.

فرماندار دشتی گفت: اعتبارات اشتغال زایی بنیاد کرامت افزایش می یابد
علی بحرانی در نشست دبیران کانون های خدمت رضوی شهرستان های تابعه استان بوشهر اظهارداشت: خدای بزرگ را شاکریم که خادم امام رضا علیه‌السلام هستیم و این توفیق بزرگی است که به ما داده که در این مسیر گام برداریم.
وی افزود: دستگاه‌های اجرایی که نتواند اعتبارات اشتغال را جذب کنند به بنیاد کرامت اختصاص داده می شود.
بحرانی ادامه داد: با پرداخت این تسهیلات گره ای از مشکلات مردم باز می شود و زمینه اشتغال افراد زیادی فراهم می شود.
وی اضافه کرد: از اقدامات ارزشمند خادمیاران رضوی شهرستان در زمینه های مختلف قدردانی می کنیم.


مهران خورده بین مقدم مدیر کانون های خدمت رضوی استان بوشهر ضمن تقدیر از فرماندار دشتی، شهردار خورموج و دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان دشتی نسبت به تکمیل چارت سازمانی توسط دبیران کانون های خدمت رضوی شهرستان ها تأکید کرد و افزود: محدودیتی برای جذب خادمیار جدید وجود ندارد اما باید نیروی پای کار باشد.
خورده بین مقدم در خصوص کانون‌های تخصصی و محله‌ای نیز تصریح داشت: هیچ محدودیتی برای راه اندازی کانون‌های تخصصی و محله‌ای تحت هر عنوان و اداره ای وجود ندارد و دبیران شهرستانی می توانند در این قالب نیز با مدیریت استان مکاتبه کرده و سهمیه خادمیار جدید بگیرند.
مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در خصوص نذورات نیز گفت: هر نذری که به نام شهرستان به حساب بنیاد کرامت رضوی واریز شود به نام خود شهرستان بازگشت می خورد مگر اینکه این نذری ها با عنوان نذر امام رضا(ع) پرداخت شود.
خورده بین مقدم گفت: با توجه به فعالیت های مختلف خادمیاری بویژه در حوزه اشتغال و ارائه تسهیلات مربوطه اکنون بنیاد کرامت رضوی در استان شناخته شده است و برخی دستگاه ها در خصوص وام های اشتغال با ما هماهنگ می کنند و حتی برخی از استان ها نیز از ما مشاوره می گیرند.
وی با تاکید بر اجرای طرح های رضوی گفت: استان بوشهر با اجرای موفق «طرح من قرآن را دوست» دارم در کشور اول شد که جای تقدیر و تشکر از مجریان این طرح دارد.
خورده بین مقدم با بیان اینکه مدیریت کانون‌های خدمت رضوی بوشهر توسط کانون های خدمت رضوی شهرستان های دیر و کنگان تنها استانی بود که برای بزرگداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی در کرمان تعداد دو موکب برگزار کرد و احمد میرزاده مدیر کانون های خدمت رضوی بنیاد کرامت رضوی ضمن بازدید از این دو موکب از ارائه خدمات بسیار قدردانی کرد.
مدیر کانون های خدمت رضوی ضمن قدر دانی از همکاری ها و فعالیت های رضوی فرماندار شهرستان دشتی خواستار راه اندازی چای خانه امام رضا(ع) در شهر خورموج و تخصیص اعتبارات اشتغال شد.

خورده بین مقدم ضمن قدردانی از میزبانی کانون خدمت رضوی دشتی گفت: کانون شهرستان دشتی با دبیری آقای باغداری یکی از کانون های شهرستانی موفق است و در ماه گذشته از فعالیت های رضوی بخش شنبه و طسوج بازدید شد که فعالیت های بسیار خوبی انجام شده بود.
وی در ادامه به اهمیت کانون بانوان و خانواده و طرح «دختران ماه» پرداخت و خطاب به دبیران شهرستانی افزود: کارهای رضوی با همکاری بانوان رضوی انجام و از توانمندی ها و ظرفیت های ایشان استفاده شود.
در ادامه این نشست که تا عصر چهارشنبه ادامه یافت ضمن هم اندیشی و هم افزایی کارگاه آموزشی کار با سامانه خادمیاری و رفع اشکال دبیران شهرستانی توسط معاون خادمیاری استان برگزار شد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share