امروز:
پنج شنبه, 31 خرداد 1403
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
پنج شنبه, 25 آبان 1402 10:33
   
    ایمیل
کد خبـر : 1170

 سخن مردم: رئیس اداره خادمیاری بنیاد کرامت رضوی گفت: ۱۶۰ هزار خادمیار در قالب ۶ هزار و ۳۰۰ کانون خدمت رضوی در حوزه‌های مختلف در کشور فعالیت دارند.

 

به گزارش سخن مردم:  ، یعقوبی در نشست مشترک کانون‌های خدمت رضوی منطقه جنوب کشور بیان کرد: خادمیاران ماموریت‌های مختلفی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و محرومیت‌زدایی در کشور دارند و اکنون در قالب ۶ هزار و ۳۰۰ کانون فعالیت می‌کنند.

وی افزود: این نشست‌ها با موضوع پیگیری شبکه خادمیاری، آگاهی از ظرفیت استان‌ها و برنامه‌ریزی برای ماموریت‌های مشترک برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این نشست قصد داریم از دیدگاه‌های خادمیاران استان‌های خوزستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر استفاده کنیم.

رئیس اداره خادمیاری بنیاد کرامت رضوی اضافه کرد: خادمیاران هر استان بنا به ظرفیت‌هایی که دارند برای انجام ماموریت‌ها برنامه‌ریزی خواهند شد.

یعقوبی در ادامه به حضور موفق کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در مراسم اربعین برای خدمت‌رسانی به زائران در مرز‌های چذابه و شلمچه اشاره کرد و افزود: خادمیاران استان بوشهر با همکاری خوزستان، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد هم در مراسم اربعین و هم در دهه آخر صفر و سالروز شهادت امام رضا (ع)، برنامه مشترک و شایسته‌ای  برای میزبانی از زائران داشتند که جای تقدیر و سپاس دارد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share