امروز:
چهارشنبه, 30 خرداد 1403
دسته: مشروح اخبار
دوشنبه, 29 آبان 1402 13:29
   
    ایمیل
کد خبـر : 1184

با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر؛

سخن مردم:با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر، آئین بازگشایی دانشگاه فرهنگیان دشتستان برگزار شد.


به گزارش سخن مردم:ابراهیم رضایی در مراسم بازگشایی دانشگاه فرهنگیان دشتستان اظهار داشت: از همه کسانی که باعث شدند تا دانشگاه فرهنگیان بار دیگر فعالیت خود را در دشتستان دنبال کند تقدیر می‌کنیم که این کار جهادی و بزرگ را به ثمر رساندند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی از دانشگاه‌ها فقط پول را از مردم می‌گیرند و دانش و علم و مهارتی به دانشجو اضافه نمی‌کنند لذا این دسته از دانشجویان در آینده بیکار مانده و سرخورده می‌شوند.

رضایی به جایگاه ویژه دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و افزود: باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم و دانشگاه فرهنگیان با حفظ کیفیت توسعه یابد. دانشجویان در این دانشگاه آموزش تخصصی می‌بینند و پس از فراغت از تحصیل هم جذب مدارس می‌شوند.

وی با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه از گسترش و توسعه دانشگاه فرهنگیان حمایت کرده‌ایم تصریح کرد: باید به جایی برسیم که همه نیازهای آموزش و پرورش از دانشگاه فرهنگیان تامین شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی به کمبود معلم اشاره کرد و افزود: در این ماه‌ها شاهد تلاش‌های گسترده‌ای بودیم تا کلاس‌های درس خالی نماند.

 

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share